Сир займає чільне місце в національній кухні більшості народів світу. Меню будь-якого пристойного ресторану важко уявити без сиру і страв із нього. Як ніякий інший молочний продукт, сир дивує різноманіттям сортів і смаків. Кожен вид по-своєму оригінальний і самобутній, має свою історію і свій характер. Найбільше сиру виготовляють в Європі, де сформувалась справжня культура його споживання.

Звідки з’явився сир

Сир ледве не старший за єгипетські піраміди. Його історія оповита багатьма легендами та сказаннями. Ніхто не знає ні точної дати, ні місця його народження. Тому, наслідуючи древніх греків, ми будемо вірити, що сир з’явився з рогу достатку кози Амалфеї, що викормила самого громовержця Зевса. А от Гомер в своїй «Одіссеї» описав процес приготування сиру циклопом, котрий заточив в своїй печері Одіссея та його товаришів. Він «взяв молока половину, миттєво заквасив, тут же віджав і поклав в сплетені міцно корзини».

сирна фантасмагорія

За більш прозаїчною легендою батьківщиною сиру є Африка. Кочівник бедуїн перевозив в своєму шкіряному бурдюку коров’яче молоко. Він тривалий час скакав верхи на коневі по спекотній пустелі, а прибувши до місця призначення, помітив, що замість молока в бурдюку знаходиться якась дивна щільна субстанція жовтого кольору. Сир припав до смаку бедуїну, і він поділився своїм відкриттям з друзями та знайомими. Так почалась тріумфальна хода його величності сиру по всьому світу.

Найбільш популярні сорти сиру

Так повелось, що більшість відомих світу сирів своїми іменами мають завдячувати географічним назвам місцевостей, де їх було вперше приготовлено. Кожне селище чи місто, кожна країна намагались створити свій власний унікальний і не схожий на інші сир. І в більшості випадків їм це вдавалось. Адже вид сиру, його смак залежать не тільки від способу обробки, але і від клімату місцевості, від особливостей її природи, від специфіки трави, котрою харчуються місцеві корови чи вівці, врешті решт – від повітря, котрим «дихає» сир в процесі приготування.

Символом голландського сироваріння є едамський сир з ледь помітним горіховим присмаком. Чеддер, споконвічно англійський сир, відрізняється злегка кислуватим та гострим смаком. Король сирів пармезан винайшли італійці. Він має трішки солонуватий присмак. Рокфор – найбільш знаний і найбільш давній французький сир з доволі пікантним смаком. Грецький сир з козячого молока фета має приємний м’який смак.

Що таке сирна тарілка

Сирною тарілкою називають асорті із декількох сортів сиру з різним смаком. Зазвичай сирні скибочки подають на великій тарілці або дерев’яній дошці. Сир розкладають за сортами: спочатку сири з м’яким, ніжним смаком, потім більш гострі сорти. Це дозволяє розмежувати легкі та пікантні сири і не допустити вбирання м’якими сортами запахів гострих та пряних сортів.

Сирна тарілка, як правило, доповнює основну страву. Її використовують як закуску або десерт до вина. Однак з таким же успіхом сирне асорті може відігравати роль самостійної страви і прикрашати собою будь-який святковий стіл.

Сир часто доповнюють фруктами, горіхами, зеленню. Ніжні сорти чудово смакують з яблуками, грушами, виноградом. Смак голубих сирів яскраво підкреслюють скибочки авокадо або ананаса. До жирних сирів подають мигдаль та грецькі горіхи.

Повари львівського ресторану «Медівня» розробили свою оригінальну сирну тарілку, в котрій гармонічно поєднуються елітні та домашні сири. Також у нас ви зможете насолодитись вишуканим смаком фети, запеченої в меду та травах, скуштувати аутентичний гуцульський банош з традиційною бринзою. Окрім того, в меню ресторану представлені українські пиріжки, деруни та кнедлі з сиром, різноманітні салати, не кажучи вже про всюдисущі сирники, без яких важко уявити по справжньому смачний сніданок.