Буряк – овоч-коренеплід, котрий вважається одним із найбільш традиційних продуктів української кухні, її символом. Однак його знають та цінують і в багатьох інших країнах. Буряк – справжнє джерело корисних для людського організму речовин. А про його цілющі властивості було відомо ще в давню давнину.

Сторінками історії буряка

Предком столового, цукрового та кормового буряків вважається мангольд. Цей дикорослий овоч зустрічається і в наші часи, знайти його можна на узбережжі Чорного, Середземного, Каспійського морів, а також в Ірані, Китаї, Індії. Мангольд вирощували для споживання з оздоровлювальною метою ще приблизно в II тисячолітті до н.е.

Культурні сорти буряка

Культурні сорти буряка з’явились тільки на початку нашої ери. Першими буряк як коренеплідний овоч почали розводити перси. Згодом до них приєднались турки та римляни.

В нашу ж країну цей корисний овоч прийшов із Візантії. Перші згади про буряк датуються X-XI століттями, але найбільше поширення він отримав лише в XIV столітті. Через дві сотні років буряк почали розділяти на кормовий та столовий. Цукровий буряк з’явився XIX столітті. До речі, на думку деяких дослідників, саме вживання буряка народами Східної Європи та Балкан дозволило запобігти розповсюдженню на їх територіях епідемій чуми.

Корисні властивості буряка

  1. По-перше, бетаїн в складі буряка сприяє кращому засвоєнню білків і бере участь в утворенні речовини, що активізує функціонування клітин печінки.
  2. По-друге, солі калію і кальцію в оптимальному співвідношенні допомагають підтримувати в людській крові кислотно-лужний баланс.
  3. По-третє, буряк посилює роботу кишківника, понижує тиск, виявляє знеболюючу, протизапальну, сечогінну і легку послаблюючу дію.
  4. По-четверте, йод у складі буряка забезпечує захист щитовидної залози, покращує пам'ять і працездатність.
  5. По-п’яте, буряк рекомендується до вживання при анемії, слабкості, а також для профілактики атеросклерозу і тромбофлебіту.

Буряк в кулінарії

Буряк – незамінна і обов’язкова складова частина найпопулярнішої української страви – борщу. Він надає страві традиційного червоного кольору. Без буряка також важко уявити вінегрет – салат із варених овочів, солоних огірків та цибулі, котрий дуже поширений серед слов’янських народів. Та й в славнозвісному оселедці під шубою буряк теж відіграє не останню роль. Надзвичайно популярні салати з буряком. Рецептів їх приготування дуже багато. Окрім буряка, в них додають інші овочі, фрукти, горіхи, бобові, гриби та інші не менш цікаві інгредієнти. Прихильники здорового способу життя вельми цінять буряковий сік.

Страви із буряка присутні і в кухні європейських країн. Так наприклад, в легендарній кулінарній книзі «Домашнє господарство», написаній славнозвісною місіс Бітон в Англії в середині XIX століття, надруковано тринадцять рецептів страв із буряк. Найбільш оригінальний з них – рецепт морквяно-бурякового джему.

Буряк, нарізаний великими шматочками і политий оливковою олією, - традиційний наїдок на будь-якій грецькій вечері, особливо якщо вона пізня, адже буряк покращує травлення.

Зазвичай українці споживають варений буряк, але його можна також заквашувати, маринувати і навіть запікати. До речі, овочеві гурмани стверджують, що найбільше смакує якраз запечений буряк.

В меню ресторану «Медівня» страви із буряка також займають не останнє місце. У нас ви зможете скуштувати і червоний український борщ, і салат із буряка з оригінальним медовим соусом. Цей соус, котрий являється родзинкою нашого ресторану, доповнює і підсилює смак буряка, утворюючи неперевершене гастрономічне поєднання.