Для українців сало – це не лише цінний харчовий продукт, але й своєрідний символ національної культури. Сало полюбляємо не тільки ми, але й наші іноземні гості, котрі, повертаючись додому, обов’язково пакують у свої валізи декілька кілограмів цього суто українського подарунку. Чим обумовлена така інтернаціональна любов до сала? Звідки з’явилась ця страва на наших столах?

Сало: з давніх часів і до сьогодення

Як не дивно, але перші згадки про сало зустрічаються не в старослов’янських літописах, а в записах давньоримського історика Марка Варрона і в листах імператора Діоклетіана. Близько 3000 років тому дешевим свинячим салом кормили рабів, котрі працювали на каменоломнях. Однак і вільні громадяни Риму, і навіть римська знать вживали цей продукт, приправляючи його перцем, часником, анісом та іншими спеціями.

З часом естафету в поїданні сала перехватили іспанці. Щоправда, вони смакували шинку і окіст, які мали спільну назву хамон. Ця страва популярна і в сучасній Іспанії. Деякі дослідники вважають, що Колумб зумів завершити свою місію завдяки солоному салу і окосту. Ці продукти могли зберігатись тривалий час і добре відновлювали сили втомлених і знеможених матросів.

В часи Середньовіччя сало не тільки споживали, з нього виготовляли свічки. І хоч запах від них був не дуже приємний, але зі своєю основною задачею вони справлялись. В середньовічних книгах можна знайти рецепти приготування овочевих страв з салом, а також роздуми про його корисність.

Що стосується українців, то причина їх настільки трепетного відношення до сала прихована в далекому минулому. Колись наші землі були заселені слов’янами лише частково, по диких степах кочували татаро-монгольскі орди, а зі сторони моря завжди існувала загроза турецького нападу. Нашим предкам на протязі багатьох століть доводилось воювати з мусульманами, котрі не тільки вбивали їх або забирали в рабство, а й викрадали худобу.

Єдине, до чого не торкались послідовники ісламу, - свині, адже їм це забороняв Коран. Тому, щоб вижити, українці розводили великі поголів’я свиней і заготовляли сало у великих кількостях. Кажуть, що кочівники шаленіли, спостерігаючи, як козаки з задоволенням смакують величезними шматками сала у них на очах.

Чумаки цінували сало, як продукт, що зберігається на протязі всього часу мандрівки за сіллю.

З якими продуктами сало смакує найбільше

Спеціалісти стверджують, що найкращими супутниками сала є багаті на клітковину овочі, хоча для нас це не зовсім звичне поєднання. Також добре поєднується з салом чорний хліб. Картоплю ж суміщати з салом не завжди доцільно.

Якщо говорити про алкоголь, то тут не існує єдиної думки. Одні спеціалісти впевнені, що сало не потрібно доповнювати алкогольними напоями. На думку інших, сало може слугувати чудовою закускою, особливо коли ви не хочете швидко захмеліти. Сало уповільнює всмоктування алкоголю, і людина довго зберігає ясний розум і чіткі рухи.

Цікаві факти про сало

У Львові функціонує перший в Україні музей сала, в експозиції котрого – картини, фотографії, інсталяції і відеозаписи, присвячені цьому надзвичайно популярному продукту. Центральний експонат музею – копія людського серця, виготовлена із сала. Це серце було внесене в Книгу рекордів України.

В дегустаційному залі, який прилягає до музею, можна спробувати на смак "Ніс" Миколи Гоголя, груди Венери, вуста Мерилін Монро та інші не менш цікаві предмети, які теж зроблені із славнозвісного сала.

В львівському ресторані «Медівня» вам не подадуть настільки екстравагантних наїдків, зате у нас ви зможете скуштувати набір з декількох видів сала, підсиливши їх смак хроном, різноманітними соусами, грінками. Наше сало приготовлене за рецептами, що передаються із покоління в покоління. При бажанні ви зможете насолодитись дивовижним поєднанням смаків цього споконвічного українського делікатесу і медовухи власного виробництва.