Ця страва з таємничою англійською назвою увійшла до нашого раціону зовсім недавно. Познайомились ми з нею лише в буремні 90-ті роки минулого століття. Однак в західних країнах вона користується шаленою популярністю вже більше 250 років. Мова йде про смачний, поживний і зручний у приготуванні сендвіч.

Історія появи

Страви, подібні до сендвічів, відомі з I століття н. е., коли вавилонянин Гіллела започаткував традицію загортати шматочки яблук, горіхів, змішаних зі спеціями, в мацу. Ця страва мала уособлювати собою страждання єврейського народу.

В часи середньовіччя тушковане м'ясо часто подавали на зачерствілому хлібові, котрий поступово м’якшав під дією соку і підливи. Хліб зазвичай викидали жебракам або собакам на поталу. В XVI і XVI I століттях були поширені страви з хліба і сиру або хліба і м'яса, про що свідчать п’єси тих часів.

Конкретну назву страва отримала в 1762 році, коли англієць Джон Монтегю, четвертий граф Сендвіч, котрий був завзятим картярем, під час однієї дуже тривалої гри попросив повара подати йому дві скибочки обжареного хліба з шматочком ростбіфу між ними. Це дозволило йому їсти однією рукою без допомоги ножа і виделки і не відволікатись від гри.

За іншою версією, четвертий граф Сендвіч, котрий був членом англійського парламенту, міністром закордонним справ і військово-морським міністром Великобританії, вигадав розміщати шматочки м’яса між скибками хліба, щоб мати можливість швидко втамовувати голод без відриву від роботи над серйозними проектами. Як би там не було, ідея графа припала до смаку оточуючим, і вже зовсім скоро сендвіч став популярною стравою в англійських пабах.

Та на цьому історія сендвіча не закінчилась. У 1840 році у США виходить друком книга англійської авторки Елізабет Леслі. Читачі отримали можливість ознайомитись з першим надрукованим рецептом сендвіча з шинкою та гірчицею. До початку XX століття сендвіч почав користуватися шаленим попитом серед американців.

Сучасний сендвіч

З часом сендвіч став важливою частиною культури харчування в Англії і в США. Існує велика кількість мереж ресторанів, котрі спеціалізуються на приготуванні сендвічів. Сендвічі беруть з собою на роботу і в школу, ними смакують на пікніках.

США взагалі славиться масою різноманітних варіацій цієї популярної страви. Так, наприклад, в Чикаго готують сендвічі з яловичиною по-італійськи, в Мілуокі – з сардельками й квашеною капустою, у Філадельфії – з м’ясом та сиром, в Лос-Анджелесі – з французьким соусом. Також в США поширені трикутні сендвічі, котрі називають клубними.

Цікаві факти про сендвічі

  1. Для американських військових був розроблений сендвіч, котрий не псується на протязі трьох років.

  2. Один із елітних лондонських супермаркетів пропонує сендвіч вартістю 85 фунтів стерлінгів з мармурною яловичиною, фуа-гра, соусом з масла трюфелів, елітним сиром брі де мо, салатом руккола, перцем та помідорами черрі.

  3. В Південній Атлантиці знаходяться Південні Сендвічеві Острови, названі на честь графа Монтегю. А на території самої Великобританії існує місто – тезка популярної страви.

Після здобуття Україною незалежності сендвічі з’явились і в нас. Спочатку їх можна було скуштувати тільки в ресторанах швидкого харчування, а незабаром й кожна українська господиня навчилась готувати цю нехитру на перший погляд страву на власній кухні. Однак все багатство смаку та гармонійність форми сендвіч може отримати тільки в руках професійного майстра кулінарного мистецтва.

Повари ресторану «Медівня» взяли за основу англійський сендвіч і переробили його на український лад. В меню ресторану чільне місце займають сандвічі з м’ясом, приготовленим на грилі, ковбасами, овочами, приправлені соусами з хріном, бурячком та іншими традиційними українськими продуктами. Наше сендвіч-меню приємно здивує вас різноманіттям пропонованих смаків та вишуканістю й багатогранністю подачі.