Борщ – основна перша страва української кухні. Завдяки своїм оригінальним смаковим якостям він став відомим у всьому світі. Існує безліч видів борщу і стільки ж способів його приготування. У різних регіонах нашої країни його готують по-різному. В львівському ресторані «Медівня» борщ готують на основі стародавніх галицьких рецептів, вдосконалених нашими поварами. Подають цю страву з традиційними українськими пампушками, котрі підкреслюють смак основної страви. А якими першими стравами смакують жителі інших країн світу?

Перлина грузинської кухні

Так ще часто називають суп харчо. Назва його перекладається як «суп з яловичини». Щоправда, яловичину зараз часто замінює свинина або баранина. Основа супу має бути обов’язково кислою. З цією метою грузини використовують сливи-ткемалі або кизил. Окрім того, в страву додають грецькі горіхи, без котрих в цій сонячній країні не обходиться практично жодна страва. Не забувають і про часник, пряні трави, зелень. Всі ці інгредієнти роблять харчо гострим, наваристим та пряним.

Квінтесенція російської кулінарної думки

Щі, національна страва наших східних сусідів, не мають ні сезонних, ні рецептурних обмежень. Класичні щі варять з свіжої або квашеної капусти на м’ясному, рибному, грибному бульйоні або просто на воді. Бувають добові щі, котрі перед подачею повинні постояти на протязі доби в якомусь холодному місці.

Французький гастрономічний тренд

Франція відома своїми вишуканими сирами. Недивно, що їх використовують для приготування багатьох страв національної кухні, в тому числі і перших. Існує велика кількість варіацій французького сирного супу. Однак всі вони відрізняються витонченим смаком сиру, котрий ще більше підсилюють грінки.

Незмінний символ іспанської кухні

Мова йде про гаспачо – цей холодний суп гарячої і пристрасної Іспанії. Готують його з перетертих сирих овочів, переважно помідорів, а також оливкової олії, часнику, огірків, солодкого перцю, цибулі, хліба, оцту або лимонного соку. Колись давно бідні мешканці Андалусії під час виснажливих польових робіт готували собі освіжаючу рідку страву із простих інгредієнтів. Як правило, вони обирали поміж себе гаспачеро – людину, котрій доручали цю відповідальну справу. Сьогодні скромний гаспачо, страва для бідняків, користується шаленою популярністю серед самих різних прошарків суспільства.

Класика японської кулінарії

Місо-суп можна їсти на сніданок, обід і вечерю. Характерна його особливість – мінімум калорій і максимум корисних речовин. М'ясо в нього не додається, тому такий суп можна споживати навіть під час посту. Єдиний недолік страви полягає в тому, що вона не зберігається, з’їсти її потрібно одразу ж після приготування. Базується суп на бульйоні дасі, котрий готується з особливих сушених сардин. В страву додають сушені гриби і водорості, а також рибу, креветки, картоплю, овочі.

Тайський делікатес

Національна страва Таїланду та Лаосу суп том-ям має кисло-гострий смак і готується на основі курячого бульйону з креветками, рибою або іншими дарами моря. Обов’язковими інгредієнтами супу є також перець чілі, лемонграсс та кінза. Часто в страву додають і кокосове молоко. Вважається, що це найбільш гострий суп у світі, а деякі гурмани стверджують, що це і найбільш смачний суп. Це підтверджують і численні фан-клуби том-яма, розкидані по всьому світу.

Такі різні й несхожі між собою, гарячі й холодні, гострі й солодкі, складні і прості, всі ці перші страви виконують одну задачу – дарують насолоду нашим шлункам і наповнюють веселістю серця.