У кожного є свій улюблений напій. Хтось полюбляє пінисте капучіно, а хтось надає перевагу прохолодному глясе з кулькою морозива. Любителі міцної кави вживають доппіо, а шанувальники більш м’яких напоїв зупиняють свій вибір на американо. В різноманітному світі кави кожен знайде напій собі до смаку.

Основа всього цього різноманіття – еспрессо. Для його приготування береться 1 столова ложка дрібно помеленої кави й 1 чарка води. Воду, нагріту до температури 90 °C, пропускають під тиском крізь каву. Результат – маленька кружечка міцного напою, котрий збадьорює і дарує енергію на весь день. При бажанні в еспрессо можна додати віскі, лимонний сік, шоколад чи морозиво. І вже на базі еспрессо готують безліч інших смачних кавових напоїв.

Айріш або кава по-ірландськи

Це коктейль, до складу якого входить гаряче еспрессо, ірландське віскі і цукор. Особливу родзинку напою надають густі збиті вершки. Готується і подається айріш в спеціальних прозорих бокалах з ручкою і на маленькій ніжці. Перед подачею кави бокал прогрівають за допомогою гарячої води. Придумав цей вид кави ірландський офіціант, аби зігріти пасажирів, котрим затримали рейс в іспанському аеропорту.

Американо

Під цією назвою відома кава еспрессо, розведена гарячою водою у співвідношенні 1:2 або 1:3. Готується напій у еспрессо-кавоварці, і тільки потім у нього додається необхідна кількість води. Американо менш міцний, насичений і концентрований в порівнянні з традиційним еспрессо. Своєю появою напій має завдячувати бажанню американців вести більш здоровий спосіб життя.

Глясе

Це холодний кавовий напій теж на базі еспрессо з додаванням морозива. Готується він в турці або в кавоварці, потім охолоджується до певної температури. Подається глясе в такому ж бокалі, що й кава по-ірландськи. Вважається, що батьківщина напою – Австрія.

Доппіо

Мається на увазі кава еспрессо, приготовлена на подвійній кількості меленої кави і об’ємом вдвічі більше звичайної порції еспрессо. Відрізняється більш інтенсивним смаком і ароматом. Італійці вживають слово «доппіо», коли говорять про будь-який кавовий напій, вдвічі міцніший і вдвічі більший за об’ємом.

Капучіно

Цей найпопулярніший кавовий напій теж готується на базі еспрессо. До його складу входять три рівні частини кави і дві частини підігрітого молока. Верхню частину молока збивають у повітряну піну і прикрашають корицею або какао. Напій подається гарячим. За легендою свою назву він отримав завдяки ордену монахів-капуцинів, котрі перші додумались додавати в каву збите молоко.

Конпанна

Так називають еспрессо з пишною шапкою із збитих вершків, посипаною меленою корицею. Подають конпанну в кружці для капучіно.

Кава по-віденськи

Це еспрессо зі збитими вершками, декороване зверху ваніллю, корицею, мускатним горіхом, цитрусовою цедрою, шоколадом. Напій бере свій початок ще в далекому XVII столітті, коли Відень був взятий в облогу турецькими військами.

Кава по-східному

Чорна кава з рясною піною. Готується в турці або джезві без використання кавоварок. Та й будь-які рецептурні добавки також виключені. Напій споживається гарячим. При бажанні в нього можна додати трішки цукру. Знавці рекомендують запивати каву холодною водою, яка посилює смакові відчуття.

Латте

Цей кавовий коктейль складається з одної частини еспрессо і двох частин підігрітого молока з піною. Для аромату при приготуванні напою додають різні сиропи, окрім цитрусових. Подають латте в бокалах для кави айріш або просто в високому бокалі. Пінку часто декорують різноманітними малюнками.

А ще є лунго, мокко, медовий раф, рістретто, романо і багато інших видів кавових напоїв, більшість з яких ви можете спробувати у львівському ресторані «Медівня».