Мед та інші продукти бджільництва завжди дуже цінувались у нашому суспільстві. Наприклад, за часів Київської Русі тому, хто зруйнує бджолине гніздо, загрожувала смертна кара. А приємний смак, неповторний аромат і цілющі властивості медових напоїв забезпечили їм чільне місце на святковому столі і в домашній аптечці наших предків. Згадаймо хоча б декілька стародавніх приказок, котрі підтверджують лікувальну користь питного меду: «Мед пити – довго жити», «Весняний мед сто болячок лікує», «Чарка меду пуд здоров’я прибавляє».

Чудодійна дія меду на людський організм зумовлена його багатим вітамінним складом, значною концентрацією швидко засвоюваних вуглеводів у вигляді глюкози і фруктози, наявністю білків, ферментів, мікроелементів, а також унікальними бактерицидними, антибактеріальними, протиалергічними та протизапальними властивостями. У медовусі, особливо ставленій, всі ці речовини і властивості зберігаються в повній мірі, оскільки напій утворюється способом природного бродіння меду і не піддається кип’ятінню.

Як лікувались медовими напоями в давнину

Наші предки жили в гармонічному єднанні з природою і вміли використовувати її дари собі на користь. Натуральний бджолиний мед, напої з нього з додаванням хмелю, різноманітних трав, корінців, прянощів повсякчасно використовувались ними в лікувальних цілях.

В давні часи змученим хворобою людям давали випити чарку цілющого напою на основі меду в якості заспокійливого, сечогінного і потогінного засобу. І справді, добре пропотівши, хворий, як правило, почував себе значно краще, часто його хворобу і підвищену температуру знімало як рукою.

Наші предки лікували хмільним медом застуду, болі в горлі, трахеїт, тонзиліт, ангіну, кашель, бронхіт, запалення легень. Ним рятувались при кишкових інфекціях, хворобах нирок і печінки, сердечних захворюваннях, атеросклерозі. Медові напої і медовуху вживали при проблемах з нервовою системою, безсонні.

Медовуху рекомендували до вживання не тільки хворим, а й молодятам – в перший місяць їх подружнього життя. Цьому було декілька причин. По-перше, вважалось, що медовуха допомагає зачати первістка чоловічої статті, що було дуже важливо на той час. По-друге, хмільні медові напої надають чоловічої сили молодим чоловікам, підвищують потенцію.

Як лікуються медовухою в наші часи

При лікуванні алкогольним медовим напоєм рекомендують пити його натщесерце за півгодини до сніданку. Це дозволяє покращити і активізувати роботу кишківника та інших органів системи травлення, нормалізувати обмін речовин в організмі. Медовуху можна вживати і в якості снодійного. В цьому випадку пити її потрібно за півгодини до сну.

Підтримати ослаблену сердечну діяльність допомагає липова медовуха. При гіпертонії рекомендують до вживання в невеликих кількостях легкої медовухи, розбавленої на четвертину мінеральною водою. Для лікування печінкової недостатності двічі на день перед їжею або під час неї приймають липову медовуху, розведену джерельною водою. При авітамінозі ефективна міцна медовуха с додаванням кагору.  Для ослабленого організму корисною буде гречана медовуха з портвейном. При порушенні обміну речовин добре допомагає легка медовуха під час їжі. Діарею дозволяє подолати міцна медовуха у поєднанні з червоним вином, що містить велику кількість таніну.

Цей список можна ще продовжувати і продовжувати. Однак зверніть увагу! Щоб не нашкодити своєму здоров’ю, лікуйтесь медовухою тільки після консультації з лікарем, який визначить, наскільки корисною буде вона саме для вашого організму, і прорахує необхідну кількість медового напою.