Медовуха – це слабоалкогольний напій, який виготовляється шляхом природного бродіння бджолиного меду. До її складу в обов’язковому порядку входять натуральний мед, вода, дріжджі. В залежності від виду напою і рецепту, за яким він готується, до медовухи можуть додавати етиловий спирт, хміль, різноманітні прянощі, корінці, трави, ягоди, фрукти та інші інгредієнти.

Наскільки ж міцна медовуха

В «сухих» напоях вміст спирту складає 9-11%. В напоях, в яких від початку масова частка меду була більшою, і міцність вища. В більшості випадках вона не перевищує 14 %. І хоч за народним повір’ям, голова людини, котра скуштувала медовуху, буде все розуміти, а ноги не йтимуть, проте на практиці все набагато оптимістичніше. Однак трапляється, що виробники видають за медовуху суміш меду і спирту. Такий напій однозначно міцніший, але й медовухою його називати не слід. Скоріше, це горілка, яку підсолодили за допомогою меду.

В залежності від міцності і строку виготовлення розрізняють медовуху:

  • звичайну,

  • молоду,

  • ставлену,

  • міцну.

На міцність медовухи впливають температура настоювання, час витримки, якість і вид інгредієнтів, післяфільтраційні умови.

В старовинних рецептах хмільного меду, які не передбачали використання дріжджів і хімічних добавок, процент алкоголю не мав перевищувати 5-6 %. Однак за сучасних умов практично неможливо отримати подібний результат.

Потрібно відмітити, що існують рецепти і безалкогольної медовухи, яка чимось нагадує квас на основі меду. При виготовленні такого напою пропускається етап основного бродіння. У приготовлену таким чином медовуху можна при бажанні додати спирт.

Який смак у медовухи

Традиційна медовуха – це не густий солодкий лікер, а достатньо рідкий напій, який легко переливається. «Сухі» напої за смаком нагадують легке сухе вино, «напівсухі» схожі чимось на напівсолодке вино, а напої ще з більшою часткою меду є аналогами солодких вин, однак вони не є надто солодкими.

На смак медовухи впливають тип використаного меду, його масова частка, наявність добавок, що, буває, додаються при виготовленні вареного напою, оскільки мед в процесі варіння позбувається в деякій мірі свого аромату. Смак ставленої медовухи залежить і від якості меду, взятого для приготування сити. Свої нюанси в смак готового напою привносять і різні трави, прянощі, ягідні і фруктові соки. Додавання хмелю робить напій трішки гіркуватим і дещо схожим за смаком на легке сухе вино чи легке світле пиво.

А що стосовно аромату

Різним напоям притаманний різний аромат. Медовуха може мати і легкий хмільний, і насичений спиртовий запахи. В ароматі напою можуть також відчуватись пряні та трав’яні нотки. Особливо сильно впливає на запах готової медовухи м’ята. Для деяких видів цього медового напою властиве своєрідне «дихання», що означає повне розкриття аромату тільки після того, як розлитий в бокали напій постоїть декілька хвилин. Це ще раз засвідчує неймовірну схожість медовухи і деяких сортів вина.

Якого кольору буває медовуха

Колір напою перебуває в залежності від кольору меду, який був використаний для його виготовлення, його концентрації, додавання різноманітних добавок. Якщо мова йде про варену медовуху, то на її колір впливає і час варіння. Чим довше вариться напій, тим темнішим він стає. Забарвлення напою може змінюватись і під впливом ягідно-фруктових соків, що в нього додаються. Готова медовуха – це, як правило, прозорий напій, який має світло-жовтий або бурштиново-коричневий відтінок.

Але якою б міцною не була медовуха, який би смак, аромат чи колір вона не мала, у будь-якому випадку цей напій прийдеться до душі найвибагливішому гурману.