На питання «ДЕ НАЙКРАЩА МЕДОВУХА У ЛЬВОВІ?» кожен обізнаний (корінний) львів’янин дасть Вам однозначну відповідь: «У МЕДІВНІ!» І скаже це щиро та зі знанням справи!

Так повелося здавна. У неперевершеному поєднанні та дієвості тандему «МЕДІВНЯ – МЕДОВУХА» впевнилося не одне покоління львів’ян і гостей міста.

Злегка п’янкий та духмяний напій, приготовлений за особливою рецептурою на найкращому карпатському меді, вже понад півстоліття є незмінною візитівкою нашого закладу, нашим надбанням і гордістю.

Ми зберегли цей нерозривний дует. МЕДІВНЯ продовжує готувати свій відомий медо-еліксир та сердечно пригощає ним. Кожен з наших гостей знову має можливість на власному досвіді переконатися у надзвичайних смакових якостях і легкості пиття цього дивовижного напою.

Більш того, для особливо вибагливих поціновувачів ми пропонуємо декілька нових варіацій смаків і міцності МЕДОВУХИ. Їх нам вдалося отримати в результаті наполегливих пошуків та експериментів з оригінальним рецептом, який, зі зрозумілих причин, ми тримаємо у суворій таємниці.

Радимо також під час гостин у нас дізнатися про чудодійні властивості МЕДОВУХИ та прихопити з собою декілька пляшок на пам'ять, щоб згодом у колі друзів чи під затишним домашнім пледом смакувати знаменитим львівським медком.